aaainzerce.cz

     
Reklama : AAAInzerce - inzerce pro Vás

Pravidla registrace odkazů na aaainternet.cz


Odkazy přidáte v rubrice, ve které je chcete zveřejnit.


Zveřejňování Odkazů
Zadané odkazy budou zveřejněny po schválení redakcí. Pokud je odkaz zadán v rozporu s těmito pravidly nebude zveřejněn. Věnujte proto pozornost těmto pravidlům.

Odkaz
Odkazem se rozumí soubor informací, zadaných uživatelem a zveřejněných provozovatelem na internetovém portálu, které slouží k prezentaci www stránky uživatele a k možnému přechodu na tuto stránku pomocí hypertextového odkazu. Souborem informací jsou: titulek, popis a URL (internetová adresa) www stránky.

Rubriky
Odkazy jsou pro přehlednost řazeny v rubrikách portálu. Odkaz musí být umístěn v tematicky příslušné rubrice, a to co nejhlouběji ve stromové struktuře rubrik. V jedné rubrice nelze podávat více odkazů na stejnou prezentaci.

URL - internetová adresa www stránky
Odkaz na jednu URL může být na portálu aaainternet.cz zveřejněn maximálně čtyřikrát. Internetová adresa musí začínat http:// a www stránka, na kterou URL odkazuje musí být plně funkční; . nesmí být zatím ve výstavbě. URL musí odkazovat na úvodní stránku., nikoli na některou konkrétní podstránku a nesmí se jednat o pouhé přesměrovaní na jinou doménu - stránky. (redirect), a to ani v případě v případě, kdy stránka zdánlivě obsahuje stránky s informativním textem, avšak stránky neobsahují. zpravidla kontaktní údaje na provozovatele., a jejich účelem je fakticky přesměrování na www stránky. provozovatelů obchodů, služeb či výroby, případně tyto stránky obsahují značné množství reklamy.

Titulek
Titulek odkazu, v délce maximálně 50 znaků, by měl odpovídat názvu či obsahu stránky na kterou odkazuje; titulek stránek osob, firem a institucí by měl obsahovat jejich jméno, název či obchodní značku. Titulek musí začínat Velkým písmenem. a pokračovat malými písmeny; . malé počáteční písmeno či číslovku lze v titulku použít výjimečně v případě, že je obsahuje jméno, název či obchodní značka zadavatele odkazu, případně název odkazované stránky či prezentovaného projektu, a není tak pouze účelově z důvodu ovlivnit pořadí zveřejnění odkazu. Titulek nesmí obsahovat žádné speciální znaky, .:, !, @, #, $, %, a pod.. nebo mezerník. . Nepřípustná jsou neopodstatněná spojení s předponou nej a zveřejňování kontaktních údajů; e-mail, telefon, poštovní a internetové adresy.

Popis
Popis odkazu, v délce maximálně 250 znaků, by měl stručně a výstižně charakterizovat obsah stránky, na kterou odkazuje a musí být s obsahem stránky v souladu. Popis musí být v českém nebo slovenském jazyce. Věty musí začínat Velkými. a pokračovat malými písmeny. a musí být ukončeny interpunkčními znaménky, nejlépe tečkou. Nepřípustná jsou neopodstatněná spojení s předponou nej a zveřejňování kontaktních údajů; e-mail, telefon, poštovní a internetové adresy.

E-mail
Zadaný e-mail nebude nikde zveřejněn a slouží výhradně pro potřebu komunikace mezi Vámi a administrací portálu aaainternet.cz. Za zneužití informací zasílaných e-mailem neneseme odpovědnost.


Časové omezení zveřejnění odkazu:
Dobu zveřejnění odkazu na www stránku s časově omezeným obsahem lze limitovat zadáním datumu, po jehož uplynutí nebude odkaz dále na portálu zveřejňován.

 

Tato pravidla jsou platná od 14. 2. 2010 a ruší pravidla vydaná dne 29.11.2006.

 

 

 

                                                                                                                                                                                                                                  


Reklama : !!!Práce doma!!!
 

Reklama

Finance-On-Line.cz - finance pro vás ... a na cokoliv

Zde může být místo pro vaši reklamu. Kontaktujte nás.
tel : +420 774 685 511
email: redakce@aaainternet.cz


Nemovitosti

prodej-byt 1+KK
V olšinách

prodej-byt 2+1
Uhelná, Hradec Kr

prodej-chata
Kamenný Přívoz

prodej-byt 1+1
Praha 4 – Krč

pronájem-nabídka-kancelář
Praha

Auto-Moto

Volkswagen Golf II, Golf III, Golf
Ford VZOR - ukázka nabídky
ATV-čtyřkolka ATV 90
čtyřkolka ATV 90
Škoda Octavia Combi 1.6i, 16V
Peníze na Vaše bydlení...

archív anket a
jejich výsledků

Reklama

Vaše inzerce
Ekonomika a finance

Náš tip

Reklama : !!NABÍDKA AUTOBAZARŮ!!


Copyright© 2002 - 2019, AAANET.CZ s.r.o., 440 01 LOUNY IČ: 253 86 751 Telefon: + 420 774 685 511 Email: redakce@aaainternet.cz
Všechna práva vyhrazena
     

TOPlist