aaainternet.cz

     
Reklama : Finance-On-Line.cz - finance pro vás ... a na cokoliv  Zdrav�� > Polikliniky

1- 2- 3-

Angína informace
Angína je web o běžném onemocnění angíně a najdete zde příznaky angíny a léčbu angíny stejně tak jako další potřebné informace.
angina.aspone.cz/

Bioregena
Poliklinika v Praze 9. Ordinace praktických lékařů, interna, EKG, kardiologie, neurologie, RTG, sono, ORL, rehabilitace, chirurgie, oční, dětské, gynekologie a stomatologie. Laboratoř - bio, hemato, imuno, mikrobio, imunohemat. a virologie.
Praha
www.bioregena.cz


CDOZS Brno
Poskytujeme základní i specializovanou zdravotní péči pro děti i dospělé. Poliklinika akad. O. Teyschla je největším dětským ambulantním zařízením v městě Brně. Zvláštní péče je poskytována v začleněných dětských rehabilitačních a logopedickém stacionáři
Jihomoravský kraj
www.cdozs.cz


Centromed, a.s.
Vyšetřování parametrů v biologických materiálech - biochemie, hematologie, imumologie, alergologie. Přehled vyšetření a služeb, kontakty, ceník, praktické informace.
Praha
centromed@centromed.cz


Centrum jednodenní chirurgie Hvězda
Centrum jednodenní chirurgie je nové moderní nestátní zdravotnické zařízení poskytující komplexní zdravotní péči nemocným v nadstandardních podmínkách.
Královéhradecký kraj
www.hvezdahk.cz


Centrum zdravotnických služeb
Poliklinika, Brno - Královo Pole.
Jihomoravský kraj
www.mujweb.cz/www/CZSsro


Cosmetic surgery
We are cosmetic surgery clinic in Prague. We offers the latest cosmetic surgery and non surgical treatments. The plastic surgeons at the clinic in Prague are highly experienced, qualified and innovative.
www.beautifulbeings.co.uk/cosmetic-surgery/

Estéea - zařízení pro estetickou chirurgii
Provádíme liposukce břicha, boků, stehen, modelace postavy, rtů, plastické operace víček, redukce vrásek, lymfatické masáže, chemický peeling... Uherské Hradiště
Uherské Hradiště
www.estea.cz


Histocyt
Cytologická laboratoř HistoCyt poskytuje služby na úseku histologických a cytologických vyšetření. HistoCyt patří mezi několik málo zdravotnických zařízení tohoto typu ve středočeském kraji, která byla zařazena MZČR do screeningového programu.
www.histocyt.cz

I. Všeobecná poliklinika Kladno
Všeobecná poliklinika Kladno s prodejnou zdravotnických potřeb.
Středočeský kraj
sweb.cz/zdravotnickepotrebykladno/


Kapslová endoskopie
Specializujeme se na vyšetření tlustého střeva. Další službu, kterou nabízíme je metoda očisty tlustého střeva pomocí hydrokolon. Tato metoda je vhodná i jako příprava před vyšetřením pomocí kapslové endoskopie.
Praha
www.gepclinic.cz/


Klinická psychologie Praha, Neurorehabilitace
Klinická psychologie, neurorehabilitace, psychoterapie - nejen na to se zaměřuje naše ambulance, která vychází z více než 21leté tradice našeho celostního pohledu na člověka a jeho zdraví.
www.psychologie-zdravi.cz

Křečové žíly - operace laserem
Šetrná operace, ambulantní zákrok, bez nutnosti hospitalizace. Klinika Laser Esthetic nabízí CHIVA metodu, nebo endovasculární laser, který vyřeší váš problém s křečovými žílami. Vše v místní anestezii.
krecove-zily.laseresthetic.cz

Laserstudio - služby estetické dermatologie
Centrum estetické dermatologie nabízí komplexní ošetření jako omlazení pokožky, laserovou depilaci či odstranění znamének a kožních výrůstků.
www.laserstudio.cz/

Liposuction
Liposuction is an effective method of fat removal for both men and women. At beautiful Beings, we offer both liposuction and laser liposuction.
www.beautifulbeings.co.uk/liposuction/

Mamma Centrum Zelený pruh
Mamma Centrum Zelený pruh je akreditované screeningové mamografické centrum, poskytujícího prevenci, diagnostiku a léčbu onemocnění prsu. Zkušený tým našich lékařek a radiologických asistentek ročně vyšetří více než 30 000 žen.
Praha 4
www.mammacentrum.cz


Medipont
Poliklinika Jih je jedním z nejvetších zařízení svého druhu, pokud se týká počtu ambulancí i ošetrených pacientů(České Budějovice )
Jihočeský kraj
www.medipont.cz


MUDr. Martin Stránský
Poliklinika na Národní je jedním z prvních a zároveň nejprestižnějších zdravotnických zařízení v České republice. Byla založena v roce 1995 rozšířením vlastní soukromé praxe MUDr. Martina Jana Stránského. Nyní zde pracuje více než 25 lékařů základních i s
Praha
www.poliklinika.narodni.cz


MVDr. Daniel Petrák
Firma je veterinární poliklinikou.
Ústecký kraj
www.sweb.cz/veterina.usti/


1- 2- 3-
                                                                                                                                                                                                                                  


Reklama : !!!Práce doma!!!
 


Copyright© 2002 - 2019, AAANET.CZ s.r.o., 440 01 LOUNY IČ: 253 86 751 Telefon: + 420 774 685 511 Email: redakce@aaainternet.cz
Všechna práva vyhrazena
     

TOPlist
ERROR rubriky_sab.php - 001