aaainternet.cz

     
Reklama : Finance-On-Line.cz - finance pro vás ... a na cokoliv  Nemovitosti > Správa nemovistostí

1- 2- 3- 4-

A+A Aligator-stěhování Praha,stěhování bytů..Praha
A+A Aligator - stěhování firem a bytů Praha,těžká parta.Stěhování bytů,stěhování firem,stěhování archivů,stěhování knihoven,stěhování skladů,stěhování úřadů,stěhování starožitností,stěhování pián,stěhování trezorů,stěhování strojů - TĚŽKÁ PARTA PRAHA.
Praha
www.aaaligator.wz.cz


ABON Reality – reality z celé České Republiky
Reality a nemovitosti. Činností je komplexní prodej a pronájem realit - byty, domy, pozemky, a chaty. Realitní kancelář nabízí širokou nabídku z lokalit, reality – Praha, Středočeská kraj. Zajištění právních služeb, financování i poradenství.
Česko CZ
www.reality-abon.cz


Argten office gallery
ArtGen tvoří dvě budovy - devítipatrová budova Art a šestipatrová budova Gen, které společně nabídnou přibližně 23 000 m2 kancelářských a 2 500 m2 obchodních ploch k pronájmu. Obě budovy usilují o získání zelené certifikace LEED Gold.
www.artgen.cz

Audit nemovitostí, diagnostika budov
Komplexní posuzování nemovitostí a jejich audit. Posudky, měření a diagnostika budov společně s certifikací, energetickým průkazem a projektem.
Praha
www.audit-nemovitosti.cz


BarHill - správa nemovitostí
Klientům nabízíme profesionální služby z oblasti správa nemovitostí (facitily management) a asset management. Víme, že každá nemovitost je jedinečná, umíme připravit řešení šité na míru každého klienta.
www.barhillreal.cz

Bydlení Levně - Realitní Inzerce
Byty, domy, nebytové prostory, inzerce zdarma, Reality, prodej, koupě, pronájem, dívky, modelky, nízké ceny, Výhodné nabídky,
www.bydleni-levne.qsh.cz

byty pronájem a správa Brno
Správa a pronájem bytů, kanceláří, skladů a jiných nebytovyý prostor v Brně a oklí.
Česko CZ
pronajem-brno.cz


Doležalová - Černek; správa a údržba nemovitostí
Komplexní služby v oboru správy nemovitostí, zastupování vlastníků a ochrany jejich zájmů. Spolupráce při zakládání společenství vlastníků jednotek (SVJ).
Olomoucký kraj
www.spravadc.com


Easy FM - Informační systém pro správu majetku
Chráníme majitele firem a odpovědné zaměstnance před trestně právní odpovědností v oblasti správy majetku. Pomáháme firmám s efektivní správou majetku a tím vnášíme do jejich podnikání KLID a prostor pro jejich růst.
easyfm.cz

Facility Management
Jsme společnost s ryze českým kapitálem, transparentní vlastnickou a organizační strukturou. Nase sluzby zahrnuji integrovane Facility sluzby ale take kratkodoby a dlouhodoby uklid, technickou spravu, catering, administrativu a jine.
Česko CZ
sdfacility.cz/sluzby-facility-management


HC Děčín
Zprostředkování obchodu, rekreační, kulturní a sportovní činnosti, správa nemovitostí na základě honoráře nebo smlouvy, provoz sportovních areálů a stadionů. Reklamní činnost.
Ústecký kraj
kbedan@seznam.cz


IKON - správa nemovitostí
se postará o správu Vaší nemovitosti s plným servisem, zajistí údržbu, opravy, vedení úcetnictví i mzdové evidence. Zajistíme převod jednotek do osobního vlastnictví a zpracujeme Prohlášení vlastníka. Svěřte své starosti odborníkům.
Česko CZ
www.ikon.cz


Inspektor nemovitostí
Inspektor nemovitostí je osoba znalá stavebnictvích technologií, reklamačních procesů a výstavby ve všech fázích. Jedná se o osobu znalou i v oborech technického zařízení staveb (elektrotechnika, vytápění, klimatizace, apod.). Pro klienta provádí před re
Česko CZ
inspektornemovitosti.blogspot.com


Investiční pobídky
Investiční pobídky. Informační a komunikační portál zaměřený na prezentaci aktivit v oblasti zahraničních a tuzemských investic.
investicni-pobidky.cz

Jak na katastr nemovitostí
Můžete se dozvědět podrobnosti o tom jak fungují katastrální úřady a jak a jaká dokumentace je potřeba, aby obchod s realitami byl stvrzen úředně a nabyl platnosti. V neposlední řadě si zde můžete postěžovat na postup úředníků Katastru nemovitostí.
www.nemovitosti-katastr.org

Jak pronajímat - zejména byty
Chystáte se pronajímat Váš byt? Nevíte jak na to? Vše podstatné najdete zde. Daně z příjmů, povinnosti nájemníka, revize plynu a elektřiny, stanovení výše nájmu, smlouvy. Pronajímejte nemovitost s klidem.
www.jakpronajimat.cz

Kamna a kotel na pelety
Přečtěte si, proč jsou kotle na pelety a kamna na pelety možností, jak ušetřit peníze za vytápění.
www.kotel-kamna-pelety.unas.cz

Kanceláře k nájmu
Největší portál nabízející kanceláře a kancelářské budovy v České republice, který pomáhá zájemcům o kanceláře najít kancelář podle kancelářské plochy a výše nájmu kanceláře, ať už v kancelářské budově nebo kancelář v bytě.
Česko CZ
www.kancelareinfo.cz


Kanceláře k nájmu
Největší portál nabízející kanceláře a kancelářské budovy v České republice, který pomáhá zájemcům o kanceláře najít kancelář podle kancelářské plochy a výše nájmu kanceláře, ať už v kancelářské budově nebo kancelář v bytě.
Česko CZ
www.kancelareinfo.cz


Komplexní správa nemovitostí - A.K.F. Správa nemov
Komplexní a správa nemovitostí (spolupráce s realitním makléřem, stavebním technikem, právním zástupcem). Rychlé řešení problémů s nemovitostmi. Zajišťujeme i zprostředkovatelskou činnost v oblasti nemovitostí - prodeje, pronájmy.
www.akfsn.cz

1- 2- 3- 4-
                                                                                                                                                                                                                                  


Fotoinzerce pro Vás
 

Reklama

Finance-On-Line.cz - finance pro vás ... a na cokoliv

Zde může být místo pro vaši reklamu. Kontaktujte nás.
tel : +420 774 685 511
email: redakce@aaainternet.cz


Nemovitosti

prodej-byt 1+KK
V olšinách

prodej-byt 2+1
Uhelná, Hradec Kr

prodej-chata
Kamenný Přívoz

prodej-byt 1+1
Praha 4 – Krč

pronájem-nabídka-kancelář
Praha

Auto-Moto

Volkswagen Golf II, Golf III, Golf
Ford VZOR - ukázka nabídky
ATV-čtyřkolka ATV 90
čtyřkolka ATV 90
Škoda Octavia Combi 1.6i, 16V
Peníze na Vaše bydlení...

archív anket a
jejich výsledků

Reklama

Vaše inzerce
Ekonomika a finance

Náš tip

Reklama : !!NABÍDKA AUTOBAZARŮ!!


Copyright© 2002 - 2019, AAANET.CZ s.r.o., 440 01 LOUNY IČ: 253 86 751 Telefon: + 420 774 685 511 Email: redakce@aaainternet.cz
Všechna práva vyhrazena
     

TOPlist